Nowoczesny dom z płaskim dachem i dużym tarasem drewnianym

Nazwa projektu

Projekt przebudowy istniejącego domu k Wiednia M11

Rodzaj projektu

projekty adaptacyjne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Jesteśmy dumni z naszego najnowszego projektu - Projekt przebudowy istniejącego domu k Wiednia M11. Zdjęcie Nowoczesny dom z płaskim dachem i dużym tarasem drewnianym pokazuje wyjątkową architekturę tego domu.

Zaprojektowaliśmy ten dom zgodnie z zasadą mniej znaczy więcej. Prosty kształt domu podkreślony przez jasną elewację z akcentami drewnianymi tworzy wyjątkową atmosferę. Przed domem znajduje się duży taras drewniany, który stanowi przestrzeń rekreacyjną połączoną bezpośrednio z ogrodem.

Jeśli szukasz inspiracji do realizacji podobnego projektu, zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem. Jesteśmy pewni, że nasz nowoczesny dom z płaskim dachem i dużym tarasem drewnianym zainspiruje Cię do stworzenia wyjątkowego miejsca.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesny dom z płaskim dachem i dużym tarasem drewnianym Nowoczesna rezydencja z dużym tarasem dom jednorodzinny na wąskiej działce Projekt domu na wąskiej działce Pomysł na elewację frontową i ogrodzenie Przebudowa istniejącego domu jednorodzinnego z lat 80tych Nowoczesna przebudowa

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty