Niskie okno kuchenne w domu jednorodzinnym

Nazwa projektu

Nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym M18

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

W naszym projekcie domu jednorodzinnego M18 z poddaszem użytkowym, zastosowaliśmy niskie okno w kuchni, które jest bardzo praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem. Dzięki niemu wykorzystano ściany kuchni w każdym calu, a powyżej okna zaprojektowano szafki kuchenne. Dodatkowo, niskie okno doskonale doświetla przestrzeń blatu roboczego. Nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym M18 zapewnia również drugą zaletę, mianowicie nie nagrzewa nadmiernie pomieszczenia skierowanego na południe.

Jesteśmy dumni, że nasz nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym M18 został doceniony za zastosowanie niskiego okna w kuchni, które jest bardzo praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem. Zapewnia ono wygodę i komfort użytkowania, a także pozwala na wykorzystanie ścian kuchni w każdym calu.

Jeśli szukasz nowoczesnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym, który zapewnia wygodę i komfort użytkowania, to nasz projekt M18 jest idealnym rozwiązaniem. Niskie okno w kuchni doskonale doświetla przestrzeń blatu roboczego, a także nie nagrzewa nadmiernie pomieszczenia skierowanego na południe.

Pozostałe zdjęcia: Dom jednorodzinny z dachem dwuspadowym i poddaszem użytkowym Dach dwuspadowy z ukrytą rynną i nowoczesną dachówką Niskie okno kuchenne w domu jednorodzinnym Nowoczesny dom jednorodzinny z niskim oknem kuchennym Nowoczesny układ okien w domu jednorodzinnym Nowoczesny dom jednorodzinny z żaluzjami zewnętrznymi Okno z żaluzjami zewnętrznymi w domu jednorodzinnym Taras zewnętrzny w nowoczesnym domu jednorodzinnym Wschodni zadaszony taras zewnętrzny Nowoczesny dom z balkonem i zadaszonym tarasem Dach tarasu zewnętrznego w nowoczesnym domu Żaluzje fasadowe aluminiowe jako element nowoczesnej elewacji Żaluzje elewacyjne w nowoczesnym domu Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym i poddaszem użytkowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty