Dom parterowy z antresolą w stylu nowoczesnej stodoły

Nazwa projektu

Projekt domu w typie nowoczesnej stodoły z keramzytu M22

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych

Projekt domu w typie nowoczesnej stodoły z keramzytem M22 to wyjątkowa propozycja dla osób szukających nietuzinkowego wyglądu. Nowoczesna stodoła wykorzystuje najnowsze technologie, aby stworzyć wyjątkowy styl, który jest jednocześnie funkcjonalny i estetyczny. Keramzyt M22 to materiał wykorzystywany do budowy ścian i stropów, który zapewnia wytrzymałość i trwałość.

Na parterze znajduje się otwarta antresola z przeznaczeniem na pracownię. Nad pokojami dziecięcymi zaprojektowano również antresolę, która jest idealnym miejscem na łóżka. Wnętrza są wykończone w nowoczesnym stylu, co dodaje im charakteru i sprawia, że są one wyjątkowe.

Projekt domu w typie nowoczesnej stodoły z keramzytem M22 to idealne rozwiązanie dla osób szukających niezwykłego i trwałego domu. Zapewnia on wyjątkowy wygląd i funkcjonalność, dzięki czemu można cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem.

Pozostałe zdjęcia: Nowoczesny dom jednorodzinny z przeszkloną ścianą szczytową Budynek mieszkalny w stylu nowoczesnej stodoły Budynek jednorodzinny z zieloną wiatą garażową Dom jednorodzinny parterowy z przyległa wiata garażową Nowoczesny dom parterowy w typie nowoczesnej stodoły Dom parterowy z antresolą w stylu nowoczesnej stodoły

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty