Wejście do parterowego domu jednorodzinnego

Nazwa projektu

Dom parterowy z zadaszonym tarasem i osobnym garażem M24

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Jeśli szukasz pięknego, parterowego domu jednorodzinnego, to nasz projekt M24 jest idealnym rozwiązaniem. Elewacja frontowa domu jest wykończona drewnianymi belkami i ceglaną powierzchnią, która nadaje całości elegancji. Zadaszony taras i osobny garaż sprawiają, że jest to idealne miejsce do relaksu i zabawy.

Dom parterowy M24 został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie. Przestronne wnętrze zapewnia dużo miejsca do przechowywania, a jasne, przytulne pomieszczenia są idealne do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Przestronny taras i osobny garaż są dodatkowymi atutami tego projektu.

Jeśli szukasz pięknego domu jednorodzinnego, to nasz projekt M24 jest idealnym rozwiązaniem. Parterowy dom, zadaszony taras i osobny garaż to niezwykle atrakcyjne cechy tego projektu. Wybierz nasz projekt M24 i ciesz się wygodą i komfortem w swoim nowym domu.

Pozostałe zdjęcia: Dom jednorodzinny parterowy z dużym zadaszonym tarasem Nowoczesny dom z wolnostojącym garażem dwustanowiskowym Duży zadaszony taras ziemny przy domu jednorodzinnym Zadaszenie tarasu przy domu parterowym Wejście do parterowego domu jednorodzinnego

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty