Duże okna w salonie pomysł na okna w salonie

Nazwa projektu

Nowoczesny dom z dachem pokrytym blachą na rąbek stojący M12

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Jeśli szukasz nowoczesnego domu z dachem pokrytym blachą na rąbek stojący M12, to nasz projekt jest idealny dla Ciebie. Został zaprojektowany z myślą o komforcie użytkowników. W salonie zamontowano duże, przesuwne okna, które po otwarciu połączą go z przestrzenią tarasu. W części budynku mieszczącej salon jest jednokondygnacyjnym fragmentem. Nad salonem zaprojektowano taras, który wychodzi z sypialni głównej. Prosta balustrada idealnie wpisuje się w bryłę całego budynku. Estetyka i funkcjonalność są tutaj współgrające, dzięki czemu możesz cieszyć się pięknym domem z dachem pokrytym blachą na rąbek stojący M12.

W salonie zaprojektowano duże okna, które po otwarciu łączą salon z przestrzenią tarasu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie przestrzeń i naturalne światło. Dodatkowo, okna są wyposażone w systemy antywłamaniowe, dzięki czemu możesz czuć się bezpiecznie w swoim domu.

Jeśli szukasz nowoczesnego domu z dachem pokrytym blachą na rąbek stojący M12, to nasz projekt jest idealny dla Ciebie. Zaprojektowaliśmy go z myślą o komforcie użytkowników. Dzięki dużym oknom w salonie możesz cieszyć się pięknym domem z dachem pokrytym blachą na rąbek stojący M12.

Pozostałe zdjęcia: Dom z dachem dwuspadowym pokrytym blachą na rąbek stojący Dach z blachy na rąbek stojący odwodnienie dachu dwuspadowego z blachy Pomysł na kształt okien w nowoczesnym domu jednorodzinnym Duże okna w salonie pomysł na okna w salonie Pomysł na okna w salonie okna narożne w salonie Pomysł na ksztat okien w domu Trójkątne okna w nowoczesnym domu Pomysł na wejście do nowoczesnego domu jednorodzinnego Pomysł na trójkątne okna okna dopasowane do kształtu dachu Nowoczesny dom z dachem dwuspadowym pokrytym blachą  i trójkątnym oknem

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty