Nowoczesny układ okien w domu jednorodzinnym

Nazwa projektu

Nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym M18

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Jeśli szukasz nowoczesnego i funkcjonalnego domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym, to M18 jest idealnym rozwiązaniem. Został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie użytkowników, dzięki czemu możesz cieszyć się przestronnym wnętrzem i pięknym widokiem.

Nowoczesny układ okien w domu jednorodzinnym M18 został zaprojektowany z myślą o optymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Szerokość okna salonu wynosi 6,50m i zostało podzielone na trzy segmenty o wymiarze zbliżonym do przejścia przy tarasie zewnętrznym. Elewacja jest spójna i uporządkowana, a główna ekspozycja budynku skierowana jest na południe. Dzięki temu, że główny taras skierowano na wschód, możesz cieszyć się pięknym widokiem i komfortowym wnętrzem.

M18 to idealny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, który zapewni Ci i Twojej rodzinie wygodę i komfort. Jest nowoczesny i funkcjonalny, a jego układ okien został zaprojektowany z myślą o optymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem i do skorzystania z naszych usług!

Pozostałe zdjęcia: Dom jednorodzinny z dachem dwuspadowym i poddaszem użytkowym Dach dwuspadowy z ukrytą rynną i nowoczesną dachówką Niskie okno kuchenne w domu jednorodzinnym Nowoczesny dom jednorodzinny z niskim oknem kuchennym Nowoczesny układ okien w domu jednorodzinnym Nowoczesny dom jednorodzinny z żaluzjami zewnętrznymi Okno z żaluzjami zewnętrznymi w domu jednorodzinnym Taras zewnętrzny w nowoczesnym domu jednorodzinnym Wschodni zadaszony taras zewnętrzny Nowoczesny dom z balkonem i zadaszonym tarasem Dach tarasu zewnętrznego w nowoczesnym domu Żaluzje fasadowe aluminiowe jako element nowoczesnej elewacji Żaluzje elewacyjne w nowoczesnym domu Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym i poddaszem użytkowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty