Modernizacja budynku w zabudowie szeregowej

Nazwa projektu

Modernizacja budynku mieszkalnego z lat 70 M26

Rodzaj projektu

projekty adaptacyjne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

Jeśli szukasz projektu modernizacji budynku mieszkalnego z lat 70, M26 to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Nasz projekt polega na odnowieniu elewacji tylnej w sposób maksymalnie otwierający wnętrze na ogród. Obszerne przeszklenia zapewniają znakomite doświetlenie strefy dziennej, a systemowe żaluzje fasadowe pozwalają na regulację stopnia wpadania światła, zwiększając jednocześnie poczucie prywatności.

Modernizacja budynku w zabudowie szeregowej to projekt, który pozwoli Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojego domu. Nowoczesna bryła zapewni Ci wygodę i komfort, a jednocześnie idealnie wpasuje się w otoczenie. Dodatkowo, dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, zyskasz energooszczędne rozwiązania, które zminimalizują koszty utrzymania budynku.

Jeśli szukasz projektu modernizacji budynku mieszkalnego z lat 70, M26 to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i przekonać się, jak możemy Ci pomóc w realizacji Twojego projektu!

Pozostałe zdjęcia:  Przebudowa budynku typu kostka w zabudowie szeregowej Przebudowa budynku jednorodzinnego w zabudowie szeregowej Współczesna wersja domu typu kostka Modernizacja budynku szeregowego z dachem płaskim Modernizacja budynku w zabudowie szeregowej

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty