Dach tarasu zewnętrznego w nowoczesnym domu

Nazwa projektu

Nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym M18

Rodzaj projektu

projekty architektoniczne
projekty domów jednorodzinnych
nowoczesne projekty domów

M18 to nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, który został zaprojektowany z myślą o efektywnym wykorzystaniu przestrzeni. Zdjęcie przedstawia taras zewnętrzny pokryty płytą betonową, która stanowi jednocześnie balkon od pomieszczeń na poddaszu. Choryzontalny układ nadaje budynkowi dynamizmu i pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni. Nowoczesny dom jednorodzinny M18 to idealna propozycja dla osób szukających funkcjonalnego i estetycznego rozwiązania.

Nowoczesny dom jednorodzinny M18 to najlepszy wybór dla osób poszukujących domu z poddaszem użytkowym. Projekt został zaprojektowany z myślą o efektywnym wykorzystaniu przestrzeni. Taras zewnętrzny pokryty płytą betonową stanowi jednocześnie balkon od pomieszczeń na poddaszu. Choryzontalny układ nadaje budynkowi dynamizmu i pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni.

Jeśli szukasz funkcjonalnego i estetycznego rozwiązania, nowoczesny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym M18 jest idealnym wyborem. Projekt został zaprojektowany z myślą o efektywnym wykorzystaniu przestrzeni. Taras zewnętrzny pokryty płytą betonową stanowi jednocześnie balkon od pomieszczeń na poddaszu. Choryzontalny układ nadaje budynkowi dynamizmu i pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni.

Pozostałe zdjęcia: Dom jednorodzinny z dachem dwuspadowym i poddaszem użytkowym Dach dwuspadowy z ukrytą rynną i nowoczesną dachówką Niskie okno kuchenne w domu jednorodzinnym Nowoczesny dom jednorodzinny z niskim oknem kuchennym Nowoczesny układ okien w domu jednorodzinnym Nowoczesny dom jednorodzinny z żaluzjami zewnętrznymi Okno z żaluzjami zewnętrznymi w domu jednorodzinnym Taras zewnętrzny w nowoczesnym domu jednorodzinnym Wschodni zadaszony taras zewnętrzny Nowoczesny dom z balkonem i zadaszonym tarasem Dach tarasu zewnętrznego w nowoczesnym domu Żaluzje fasadowe aluminiowe jako element nowoczesnej elewacji Żaluzje elewacyjne w nowoczesnym domu Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym i poddaszem użytkowym

Kontakt z architektem: Magdalena Kidoñ Architekt Kraków Magdalena Kidoń
info@architekt-krakow.eu 601 671 184

Podobne projekty